Organizatoriai
Partneriai
Generalinis rėmėjas
Ralio rėmėjai
Ralio apdovanojimų autorius
Ralio automobilis
Ralio alyva
Ralio gėrimas
Informaciniai partneriai
Ralio žurnalas
15min
Ralio radijas
Ralio draugai
Ralio metu – pamoka apie saugumą

11987154_1630957187174238_4634021800867083474_n

 

„DHL Rally Elektrėnai 2015″ metu VĮ „Automagistralė“ pagalba, padėjome visiems prisiminti saugumą. Rugsėjis – toks metas, kuomet ypatingo atidumo reikalaujama iš vyresniųjų ir mažiesiems, beskubantiems į mokyklą, primename apie saugumą ir atsargumą kelyje. Ralio šventės metu, būtent tokia švietėjiška misija ir užsiėmė VĮ „Automagistralė“, į Elektrėnus atvykusi pilnu sąstatu. Lankytojams pristatyti du simuliatoriai, kuriuose galima išbandyti tiek smūgio jėgą – būtent kaip jaučiasi ekipažas avarijos metu, bei „kūlvirstį“ automobilyje, liaudies populiariai vadinamąjį „stogą“. Būtent tokios prevencinės priemonės – pačios tinkamiausios primenant apie saugumą ir rūpestį vienų kitais bei kokį svarbų vaidmenį atlieka saugos diržai.

Šventės metu VĮ „Automagistralė“ darbuotojai išdalino be galo daug atšvaitų, o didelis visuomenės susidomėjimas saugumu – tik džiugino.

Dar kartą dėkojame VĮ „Automagistralė“ draugiškam kolektyvui už didelį indėlį į smagią šventę bei už ralio metu atliktą švietėjišką misiją!

76

 

 

Ralio miestai