Organizatoriai
Partneriai
Generalinis rėmėjas
Ralio rėmėjai
Ralio apdovanojimų autorius
Ralio automobilis
Ralio alyva
Ralio gėrimas
Informaciniai partneriai
Ralio žurnalas
15min
Ralio radijas
Ralio draugai
Gausėjanti ralio komanda – prisijungė „General Financing“ ir „Fakto Auto“

 

Kasdien skaičiuojant vis mažiau dienų iki pirmąjį kartą įvyksiančio „DHL Rally Elektrėnai 2015“, ralio draugų sąrašas vis ilgėja.

Tarp siekiančių bendro tikslo ir partnerių – „General Financing“ su itin geras sąlygas siūlančiu „GF Lizingu“, o oficialiais ralio automobiliais rūpinsis inovatyviais sprendimais garsėjančių gamintojų automobilių atstovai Lietuvoje – „Fakto Auto“!

Fakto Auto – oficialus Citroen, Hyundai ir Nissan atstovas Lietuvoje tampa oficialiu “DHL Elektrėnų ralio remėju. Autosportas jiems yra tikrai nesvetimas, ypač ralis: atstovaujami tokie ženklai, kaip Citroen ir Hyundai, kurie skina pergales prestižiniame WRC ralyje, tad „Fakto auto“ įsitraukimas į šiemet pirmą kartą vyksiantį DHL Elektrėnų ralį yra daugiau nei natūralus. Elektrėnuose „Fakto auto“ lauks visų auto sporto entuziastų, pristatys naujausius Hyundai, Citroen ir Nissan modelius. Taip pat, kvie visus renginio žiūrovus aplankyti specialią Nissan zoną, kurioje iš arti bus galima apžiūrėti Nissan GTR superautomobilį.

general finansing Fakto Auto logo

Ralio miestai