Organizatoriai
Partneriai
Generalinis rėmėjas
Ralio rėmėjai
Ralio apdovanojimų autorius
Ralio automobilis
Ralio alyva
Ralio gėrimas
Informaciniai partneriai
Ralio žurnalas
15min
Damos kviečiamos „raliuoti“

Kartu su Lietuvos, Latvijos ir kitų šalių ralio profesionalais, šiais metais kviečiamos „raliuoti“ ir damos. Apie puikią progą nerealiai praleisti laiką ir kitokį moterišką savaitgalį, kur registruotis ir ką reikia žinoti – pateikiama žemiau.

ORLEN Ladies GO Rally Elektrėnai 2020 orientacinis-pramoginis ralis

Adrenalinas – Puikios emocijos – Pažintys – Nauji išbandymai.
Taip galima būtų apibūdinti trumpai šių metų Nacionalinių vairuojančių moterų varžybų (NVMV2020) III-iąjį etapą – ORLEN Ladies GO Rally Elektrėnai 2020 orientacinį-pramoginį ralį!
Laukia įspūdingos moterų varžybos, įspūdingame renginyje. Merginų komandos, pagal kelio knygą turės įveikti  automobiliu apie 150 km, taip pat atlikti įvairias užduotis, susijusias su vairavimu ir ne tik. Ekipažai susipažins su Elektrėnų ir Kauno kraštovaizdžiais, scena ir podiumu dalinsis su „Rally Elektrėnai 2020“ lenktynininkais.

Ko reikia norint dalyvauti?

* Surinkti 2-4 moterų, merginų komandą (vairuotoja, šturmanė privaloma, plius gali būti palaikymo komanda, kuri padės atlikti užduotis).

* Reikia turėti savo automobilį (atitinkantį KET reikalavimus).

* Bent 1 ekipažo narė turi turėti vairavimo pažymėjimą.

* Su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir daug šypsenų!

* Sumokėti ekipažo mokestį (iki rugsėjo 1 d. 80 Eur, plius 20 Eur, jei integruojate ant automobilio savo prekinį ženklą, po 09.01 ekipažo mokestis 100 Eur plius 20 Eur, jei integruojate ant automobilio savo prekinį ženklą)

Užpildyti registracijos formą  https://bit.ly/2XVyN6Q

Šio renginio metu bus apdovanotos ne tik 1,2, 3 vietos nugalėtojos, kurios gaus taures bei rėmėjų prizus, bet ir paskelbsime kas laimėjo Kūrybiškiausio bei Stilingiausio ekipažo titulą. Taip pat susirinkus daugiau nei 5 ekipažams iš skirtingų savivaldybių darbuotojų, numatoma nominacija LT savivaldybių Sportiškiausias vairuojančių moterų ekipažas.
Daugiau informacijos apie varžybas www.ladiesgo.lt

Ralio miestai