Organizatoriai
Partneriai
Generalinis rėmėjas
Ralio rėmėjai
Ralio apdovanojimų autorius
Ralio automobilis
Ralio alyva
Ralio gėrimas
Informaciniai partneriai
Ralio žurnalas
15min
Apie ralį

DJI_0088

Elektrėnuose – šešių metų jubiliejų švenčiantis ralis ir Elektrėnų 60-metis ralio ritmu: pergalingieji 2020! 

DHL Rally Elektrėnai ‘ 15 – pirmą kartą įvykęs Elektrėnų ralis, apjungsiantis įsimintiniausias apylinkės vietas. Nauja pradžia, legendiniai greičio ruožai ir gražiausi posūkiai bei adrenalino pliūpsniai suteikė puikių emocijų tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Kompaktiškas ir jaukus ralis su gražiausiais greičio ruožais – patrauklus tiek dalyviams, tiek žiūrovams.

Šiais metais ralis ir vėl grįžta – „Rally Elektrėnai 2020″ visų lauks miesto centre su ralio miesteliu ir greičiausiais dalyviais trasoje jau rugsėjo 11-12 dienomis! Grįžtame į rudenį!

Šių metų ralis – ypatingas. Tai ne tik šešių metų gimtadienis, bet ir įskaitinis net trijų skirtingų ralių etapas! Du metus pasidžiaugę svečiais iš Lenkijos, šiais metais ypatinguoju raliu norime pasidalinti su svečiais iš…Latvijos!

Šiais metais „Rally Elektrenai 2020“ įskaitoje laukiame ne tik Lietuvos automobilių ralio čempionato dalyvių, bet ir ralio sprinto. Kartu su lietuviškuoju ralio sprintu, įvyks ir įskaitinis Latvijos automobilių ralio sprinto čempionato etapas. Kuo mūsų daugiau, tuo smagiau, tiesa?

Kaip ir visada – miesto šventė ralio ritmu, geriausi ekipažai, smagiausios pramogos ir pats geriausias pirmasis rudens savaitgalis ralio ritmu!

Iki susitikimo Elektrėnuose!

dsc_7900

Ralio miestai